Türkçe Mirc indir

Türkiye’nin her yerinde cafelerde, iş yerlerinde, evlerde ve bürolarda tek kullanılan

chat programı Türkçe mIRC‘dir.
Bu mIRC bilinen tüm virüs korumalarından geçirilmiş sizlerin hizmetine sunulmuştur güvenle bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Türkiye’de Türkçe mIRC bizden sorulur.
mIRCKOLiKDünya’nın en çok kullanılan sohbet programlarından biri olan mIRC programı’nın yeni versionu 6.21 23 Kasım 2006 tarihinde mirc co. ltd. şirketi tarafından resmi olarak açıklanmıştır. 6.21 versionun’da göze çarpan bir kaç değişiklikler yapılmış ve gereken tüm hatalar düzeltilmiştir. Yapılan değişikliklerden özetlemek gerekirse. Treebar menüsü daha kullanışlı bir hale getirilmiş, IRC sunucularının bulunduğu dizin seçenkler bölümüne taşınmış, toolbar/switchbar/treebar menüsü “Lock Bars” ismi adı altında boyutlar için bir kilit konmuştur. Ses seçeneklerinde ise “Event” ses olayları bölümüne yeni seçenekler eklenmiş böylelikle Enable/Disable (Aktif/Pasif) durum kontrolu tamamen pasifize edilerek seçeneğe göre kullanım imkanı tanınmıştır.


Not: Türkçe mIRC Resmi Sitesi www.mirckolik.net dir. Türkçe mIRC Adında Trojan , Virüs Içerikli Bilgisayarınıza Indirtmek Isteyen Yan Sitelerden Kesinlikle Program Indirmeyiniz. Sitemizde Sunulan Programlar Antivirüs Taramalarından Geçirilmiş %100 Temiz Sonuç Vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir